• Hlasujte pro květnovou fotku... TADY!!
• Pokud chcete, můžete pro Johnyho hlasovat tady

Leden 2010

23. Aktualita - Promiňte... :(

31. ledna 2010 v 18:12 | Majitelka blogu - Bojča =o) |  Aktuality
Ahojky! Nejprve bych se chtěla omluvit SB u kterých jsem docela dlouho nebyl, ale nebojte hned jak to dopíšu, tak to napravím :)
V pátek jsem jela do Brna do Vaňkovky i s Nikou a tam jsme si jen tak nakupovali, pak jsme si taky zašli do SUPER Picérky a pak jsme ještě nakupovali... Koupila jsem si ryfle, šátek, tričko a sprchovej gel (už mi totiž došel :-D). Mno prostě jsem neměla čas.
V sobotu odpoledne ZASE přijela Nika a spala tady do dneška. Asi v pět si pro ni přijeli rodiče :( Takže jsem taky neměla čas... Jinak všem děkuji že jste mě obíhali a navštěvovali můj blog i když jsem tu nebyla a tayk vám všem děkuji za krásné pochvali mého nového desigenu (snad tu vydrží o trošku dýl, než ten před ním XD) Tak nic já valim objehnout ty SBÍNKA a pak skočím na Ufonka a možná sem něco přidám :-)

Papa Bojča =)

ZASE design - My horse and me :D

29. ledna 2010 v 15:32 | Majitelka blogu - Bojča =o) |  Designy blogu
Název: My horse and me
Spokojenost: 96%
Vytvořeno v: Photo Filter studio 9
Založeno: 29. 1. 2010
Doba na blogu: 26. 2. 2010

Já vím desigeny měním jako na běžícím páse, ale když nevím co, tak dělám dess :-D Tak mi aspoň napište jestli se vám líbí...
Pro Helču: Doufám že ti nevadí že jsem se u tebe inspirovala s těma kolečkama na záhlavku :-)

Jsem zpět!

28. ledna 2010 v 16:52 | Majitelka blogu - Bojča =o)
Už jsem sem dala komix a tak tu mám jednu "nečekanou" informaci.... JSEM ZPĚT!!!
Doufám že jsem vás potěšila. Jinak co jste měli na výzo? Já jenom 5 dvojek a to si myslím je na sedmou třídu dobrý ne? :-D Tak papa!
PS: Pro ndešek už to stačilo (články) valím hrát Sims 2 - Pets :-D

12. Díl - Jsem snad Médium?

28. ledna 2010 v 16:38 | Majitelka blogu - Bojča =o) |  2. Komix-Na útěku

A-jaj!!! :(

24. ledna 2010 v 17:27 | Majitelka blogu - Bojča =o)
Jejda já se omlouvám že jsem tu dlouho nebyla, ale nebyl čas... Ke všemu jsem si od Niky přepálila hru The sims 2 - Pets a tak to teď povalím hrát :-D Mno takže teď jakoby "pozastavuji" blog a nebudu asi pravidelně obíhat, ale nebojte ona mě ta hra zachvíli omrzí :) Tak papa :-) Bojča
PS: SB pls nemažte si mě :)

Webová kamera!!!

22. ledna 2010 v 16:53 | Majitelka blogu - Bojča =o) |  Z koňského světa
Právě jsem byla na stránkách Pony clubu a co nevidím WEBOVÁ KAMERA!!! Vím že to možná znáte ale je to vážně super sledovat ty koníky jak papají :-) Právě teď když jsem si to zapůa tam papal pěknej bílej koník :) Tak tady máte odkaz!

Konici - nápisy

22. ledna 2010 v 16:18 | Majitelka blogu - Bojča =o) |  Moje výtvory
Tak jsem pro vás vyrobila nějaké nápisky :)

Dess - My friend is... horse

20. ledna 2010 v 20:48 | Majitelka blogu - Bojča =o) |  Designy blogu
Název: My friend is... horse
Spokojenost: 95%
Vytvořeno v: Photo Filter studio 9
Založeno: 20. 1. 2010
Doba na blogu: 29. 1. 2010

Sorááááááč!!!

20. ledna 2010 v 18:08 | Majitelka blogu - Bojča =o)
Ahoj lidi! Já se fakt moc, moc, moc, moc a zase mooooc omlovám, že jsem tu nebyla, ale neměla jsem čas :-( Já valím přidat nějaké články a objehnu SB!!!
Tak papa Bojča :)

Dnešek with Nika

17. ledna 2010 v 20:17 | Majitelka blogu - Bojča =o)
Tak bych vám teď docela ráda popsala jaký "HOVADINY" jsme dneska prováděli s Nikou, která sem zase přijela. Nejprve jsme si jeli z VELKÝHO kopce, ale tam nás to pak už nebavilo a tak jsme jezdili v lese :-D Mnoooo: No koment! X-D Pak jsme šli na kopec, kterej je u školky (není ani moc velký, ale bylo to tam namrzlý) a jeli jsme dolů... No páni, to frčelo!!! Měli jsme před s sebou několik malý i prudkých zatáček, které vedou za kopcem pod zahrádkama. Na té cestě, která je normálně kamenitá, byl led a tak to jelo aspoň 150 km/h (teda, mě to tak připadalo). Pak po dlooooouhé cestě se navazuje malá silnice u garáží. Tam byl "překvapivě" taky led a my jsme jeli a jeli a jeli... Nakonec jsme se zastavili někde ve sněhu celé vysmáté a pak jsme šli ještě na nějaké menší kopečky na sídlišti a pak jsme se ještě vrátili do lesa a na tu dlouhou "trať" a pak na VELKÝ kopec atd... Doma jsme si dali teplý, ovocný čaj a pak si pro Niku přijeli rodiče :( Tak nic papa =o)

Bojča
PS: Ještě přikládám obrázek, který se mi moc líbí a mám ho taky na notebooku na ploše :) Přidala ych zdroj, ale už si ho nepamatuju :(
Všechny rozcestníky, oddělovače (prostě všechno u čeho není zdroj) jsou MOJE!! Kopírujte tedy jen se zdrojem!